Vermaakpark Op maat Realistisch Animatronisch Tijgerkostuum Dierenpak
Productspecificatie
Plaats van herkomst:
Zigong, China
Merknaam:
Red Tiger
Certificering:
CE/FCC/RoHS
Modelnummer:
RT-AC-03
Minimale bestelhoeveelheid:
1 stuk
Prijs:
USD2600-2800
Betalingsvoorwaarden:
T/T
Leveringscapaciteit:
5 stuks per maand
Productdetails
Markeren:
Tijgerkostuum voor volwassenen
,Tijgerpakkostuum
,Realistisch Tijgerkostuum voor prestaties
Type:
Realistische dierenkostuums
Weight:
18 kg
Main Materials:
Staal, spons, siliconen, kunstbont, ventilator, luidspreker
Customized:
Ja
Movements:
Knipper, open mond met gebrul
Service Time:
6-8 uur
Productbeschrijving
Vermaakpark Performance Realistisch Animatronisch Tijgerkostuum Op maat
Realistisch Animatronisch Tijgerkostuum op maat
Productspecificaties
| Gewicht | 18 kg |
| Grootte | 1.8m lang |
| Kracht | 10000 mAh 12V batterij |
| Diensttijd | 6-8 uur |
| Levertyd | 15-30 dagen of afhankelijk van de hoeveelheid bestelling |
| Bewegingen | Blink, open mond. |
| Geluid | Groeiend geluid |
| Hoofdmateriaal | Staal, spons, siliconen, kunstmatig bont, ventilator, luidspreker |
| Accessoires | Adapter, oplader, reparatieonderdelen |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verpakking | Buizenfolie en plywoodhoes |
Productgegevens

Vaak gestelde vragen
Wat is het MOQ van dit product?
1 stuk
Accepteer je aanpassingen?
Ja, deel je ontwerpfoto's, maatvereisten en details van de toepassing.
Hoe zit het met de productietijd?
15-45 dagen, afhankelijk van de orderhoeveelheid.
Wat voor handelsvoorwaarden bied je aan?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Verpakking en verzending
Elke eenheid is beschermd met een bubbelfilmverpakking en beveiligd in een multiplexdoos.
verwant producten
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om hoogwaardige goede service te bieden snelle levering om onze klanten te helpen meer winst te maken