Volwassen gorilla kostuum realistisch orang-oetan kostuum voor pretpark
Productspecificatie
Plaats van herkomst:
Zigong, China
Merknaam:
Red Tiger
Certificering:
CE/FCC/RoHS
Modelnummer:
RT-AC-01
Minimale bestelhoeveelheid:
1 stuk
Prijs:
USD2900-3200
Betalingsvoorwaarden:
T/T
Leveringscapaciteit:
5 stuks per maand
Productdetails
Markeren:
Een realistisch orang-oetanpak
,Volwassen gorilla kostuum
,Theme Park Gorilla kostuum
Type:
Realistische dierenkostuums
Weight:
18 kg
Main Materials:
Staal, spons, siliconen, kunstbont, ventilator, luidspreker
Customized:
Ja
Movements:
Knipper, open mond, schakel het gecontroleerde hoofd omhoog
Service Time:
6-8 uur
Productbeschrijving
Animatronische rode gorilla realistisch kostuum
Volwassen orang-oetan Theme Park Dieren kostuum
Productspecificaties
| Gewicht | 18 kg |
| Grootte | 2 m hoog |
| Kracht | 10000 mAh 12V batterij |
| Diensttijd | 6-8 uur |
| Levertyd | 15-30 dagen of afhankelijk van de hoeveelheid bestelling |
| Bewegingen | Blinken, open mond, schakelaar-gecontroleerde hefkop |
| Geluid | Groeiend geluid |
| Hoofdmateriaal | Staal, spons, siliconen, kunstmatig bont, ventilator, luidspreker |
| Accessoires | Adapter, oplader, reparatieonderdelen |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verpakking | Buizenfolie en plywoodhoes |
Foto's van producten
Vaak gestelde vragen
Wat is het MOQ van dit product?
1 stuk
Accepteer je aanpassingen?
Ja, deel uw ontwerpfoto's, grootte en toepassing, we zullen een voorstel doen op basis van uw eisen.
Hoe zit het met de productietijd?
25-35 dagen, afhankelijk van de hoeveelheid en de specificaties.
Wat voor handelsvoorwaarden bied je aan?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Verpakking en verzending
Bubbelfilmpakket en multiplexdoos. Verzending per zee of per lucht, levering duurt 10-60 dagen, afhankelijk van bestemming en verzendmethode.
verwant producten
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om hoogwaardige goede service te bieden snelle levering om onze klanten te helpen meer winst te maken