Yetişkin Gorilla Kostümü Tematik Park için Gerçekçi Orangutan Kostümü
Ürün Özellikleri
Menşe Yeri:
Zigong, Çin
Marka Adı:
Red Tiger
Sertifikasyon:
CE/FCC/RoHS
Model Numarası:
RT-AC-01
Minimum Sipariş Miktarı:
1 adet
Fiyat:
USD2900-3200
Ödeme Şartları:
T/T
Tedarik Yeteneği:
ayda 5 adet
Ürün Detayları
Vurgulamak:
Gerçekçi Orangutan Giysi
,Yetişkin goril kostümü
,Tema Parkı Gorilla Kostümü
Type:
Gerçekçi Hayvan Kostümü
Weight:
18 kg
Main Materials:
Çelik, sünger, silikon, suni kürk, fan, hoparlör
Customized:
Evet
Movements:
Göz kırpma, ağız açık, anahtar kontrollü kaldırma başlığı
Service Time:
6-8 saat
Ürün Açıklaması
Animatronik Kırmızı Goril Gerçekçi Kostüm
Yetişkin Orangutan Tema Parkı Hayvan Kostümü
Ürün Özellikleri
| Ağırlık | 18kg |
| Boyut | 2m boyunda |
| Güç | 10000mAh 12V pil |
| Servis Süresi | 6-8 saat |
| Teslim Süresi | 15-30 gün veya sipariş miktarına bağlıdır |
| Hareketler | Göz kırpma, ağız açma, anahtar kontrollü baş kaldırma |
| Ses | Kükreme sesi |
| Ana Malzemeler | Çelik, sünger, silikon, yapay kürk, fan, hoparlör |
| Aksesuarlar | Adaptör, şarj cihazı, onarım parçaları |
| Garanti Süresi | 1 yıl |
| Paketleme | Baloncuklu naylon ve kontrplak kasa |
Ürün Resimleri
Sıkça Sorulan Sorular
Bu ürünün MOQ'su nedir?
1 adet
Özelleştirmeyi kabul ediyor musunuz?
Evet. Lütfen tasarım resimlerinizi, boyutunuzu ve uygulamanızı paylaşın. Gereksinimlerinize göre bir teklif sunacağız.
Üretim süresi nasıl?
Sipariş miktarına ve özelliklerine göre 25-35 gün.
Ne tür ticaret şartları sunuyorsunuz?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Paketleme ve Nakliye
Baloncuklu naylon ve kontrplak kasa. Deniz veya hava yoluyla nakliye, teslimat hedefe ve nakliye yöntemine bağlı olarak 10-60 gün sürer.
ilgili Ürünler
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz Yüksek Kaliteli İyi Hizmet Sunmak Müşterilerimizin Daha Fazla Kâr Kazanmasına Yardımcı Olmak İçin Hızlı Teslim