Tema Parkı Özel Gerçekçi Animatronik Aslan Kostümü Hayvan Kıyafeti
Ürün Özellikleri
Menşe Yeri:
Zigong, Çin
Marka Adı:
Red Tiger
Sertifikasyon:
CE/FCC/RoHS
Model Numarası:
RT-AC-04
Minimum Sipariş Miktarı:
1 adet
Fiyat:
USD2600-2800
Ödeme Şartları:
T/T
Tedarik Yeteneği:
ayda 5 adet
Ürün Detayları
Vurgulamak:
Gerçekçi Animatronik Aslan Kostümü
,tema parkı için özel hayvan kıyafeti
,animatronikli gerçekçi aslan kostümü
Type:
Gerçekçi Hayvan Kostümü
Weight:
18 kg
Main Materials:
Çelik, sünger, silikon, suni kürk, fan, hoparlör
Customized:
Evet
Movements:
Göz kırp, kükreyerek ağzını aç
Service Time:
6-8 saat
Ürün Açıklaması
Gerçekçi Animatronik Aslan Kostümü
Tematik parklar ve eğlence mekanları için tasarlanmış gerçekçi animatronik aslan kostümü hayvan kostümü.
Ürün Özellikleri
| Ağırlık | 18 kg |
| Boyut | 1.8m uzunluğunda |
| Güç | 10000mAh 12V pil |
| Hizmet Süresi | 6-8 saat |
| Önderi Zamanı | 15-30 gün veya sipariş miktarına bağlı |
| Hareketler | Göz kırp, ağzını aç. |
| Ses | Gürültü sesi |
| Ana Malzemeler | Çelik, sünger, silikon, yapay kürk, fan, hoparlör |
| Aksesuarlar | Adaptör, şarj cihazı, tamir parçaları |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Paketleme | Balon filmleri sargı ve kontrplak kağıt |
Ürün Galerisi

Sıkça Sorulan Sorular
Bu ürünün MOQ'su nedir?
1 parça
Özel yapımı kabul ediyor musunuz?
Evet. Lütfen tasarım resimlerinizi, boyut gereksinimlerinizi ve uygulama detaylarınızı paylaşın. Özel bir öneride bulunacağız.
Peki ya üretim süresi?
Sipariş miktarına bağlı olarak 15-45 gün.
Ne tür ticaret şartları sunuyorsunuz?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Ambalaj ve Nakliye
Her birim kabarcık film sargısı ile korunur ve kontrplak kavanozlarda güvence altına alınır. Deniz veya hava yoluyla sevk edilebilir, teslimat süreleri varış noktasına ve yöntemine bağlı olarak 10-60 gün arasında değişir.
ilgili Ürünler
Uzmanlarımızla İletişime Geçin ve Ücretsiz Danışmanlık Alın!
Görevimiz Yüksek Kaliteli İyi Hizmet Sunmak Müşterilerimizin Daha Fazla Kâr Kazanmasına Yardımcı Olmak İçin Hızlı Teslim