Park rozrywki, realistyczny kostium lwa, kostium zwierzęcy
Specyfikacja produktu
Miejsce pochodzenia:
Zigong, Chiny
Nazwa marki:
Red Tiger
Certyfikacja:
CE/FCC/RoHS
Numer modelu:
RT-AC-04
Minimalna ilość zamówienia:
1 sztuka
Cena:
USD2600-2800
Warunki płatności:
T/T
Możliwość zaopatrzenia:
5 sztuk miesięcznie
Szczegóły produktu
Podkreślić:
Realistyczny kostium animatronicznego lwa
,specjalny kostium zwierzęcy dla parku rozrywki
,realistyczny kostium lwa z animatroniką
Type:
Realistyczne kostiumy zwierzęce
Weight:
18 kg
Main Materials:
Stal, gąbka, silikon, sztuczne futro, wentylator, głośnik
Customized:
Tak
Movements:
Mrugnij, otwórz usta z rykiem
Service Time:
6-8 godzin
Opis produktu
Realistyczny kostium lwa
Niestandardowy realistyczny kostium lwa animatronicznego, kostium zwierzęcy, zaprojektowany dla parków rozrywki i miejsc rozrywki.
Specyfikacja produktu
| Waga | 18 kg |
| Wielkość | 1.8m długości |
| Władza | Akumulator 10000mAh 12V |
| Czas służby | 6-8 godzin |
| Czas realizacji | 15-30 dni lub zależy od ilości zamówienia |
| Ruchy | Mrugnij, otwórz usta. |
| Dźwięk | Dźwięk wrzasku |
| Główne materiały | Stal, gąbka, silikon, sztuczne futro, wentylator, głośnik |
| Akcesoria | Adaptory, ładowarki, części naprawcze |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Opakowanie | Włókno folii bąbelkowej i obudowa ze sklejki |
Galeria produktów

Częste pytania
Jaki jest MOQ tego produktu?
1 sztukę
Czy akceptujesz dostosowanie?
Tak, proszę podzielić się zdjęciami projektu, wymaganiami rozmiarowymi i szczegółami aplikacji.
A czas produkcji?
15-45 dni w zależności od ilości zamówienia.
Jakie warunki handlowe oferujesz?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Opakowanie i wysyłka
Każda jednostka jest zabezpieczona foliową foliową i zabezpieczona w skrzynkach ze sklejki.
powiązany produkty
Skontaktuj się z naszymi ekspertami i uzyskaj bezpłatną konsultację!
Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości, dobrej obsługi i szybkiej dostawy, aby pomóc naszym klientom w osiąganiu większych zysków.