|
Productdetails:
|
Materiaal: | Silicone, Glasvezel, Staal, andere, Staalkader, Spons, Silicium, Pigment, Hoogwaardig staal; Ce-moto | Na de dienst: | 12 maanden na installatie |
---|---|---|---|
Kleur/Vorm/Grootte: | Aangepast | Doorlooptijd: | 15-30 dagen |
Controle systeem: | Ver muntstuk, | Thema: | Kunstmatig dier |
Huid: | Waterdicht, geschikt voor openlucht | Voordeel: | Levensgroot, correct realistisch effect, |
Hoog licht: | Outdoor Dinosaur Park Rides,aangepaste realistische dinosaurusmodellen,outdoor realistische dinosaurusmodellen |
Themapark Realistische Animatronic DinosaurusInsectRijd met beweging en geluidsaanpassing
Bedrijfsintroductie
Zigong City Red Tiger Culture & Art Co., Ltdwerd begin 20 opgericht16, dat is gelegen in de geboorteplaats van dinosauriërs - Zigong City, provincie Sichuan,we hebben meer dan 100 werknemers in het bedrijf, waaronder ingenieurs, ontwerpers, technici, de verkoopteams, de after-sales service en de installatieteams.en het is gespecialiseerd in ontwikkeling, productie, verkoop en buitenlands productontwerp van opkomende technologie tentoonstelling, en gericht op onderzoek en ontwikkeling van animatronische dinosaurussen, simulatiedieren en insecten, dinosaurusfossielen en skeletten, kunstmatige oude planten, begraven opgravingen en wandelende dinosauruskledingstukken en andere simulatieproducten.
product beschrijving
Themapark Realistische Animatronic Dinosaurus-insectenrit met beweging en geluidsaanpassing
Maat | 1. Standaardmaat: L: 1,8 m |
2. Custom elk formaat. | |
Materiaal | Roestvast stalen frame + hoge elastische spons + niet-giftig siliconenrubber |
Beweging | Standaard: |
1. Mond bewegen, 2. Hoofd op en neer bewegen, van links naar rechts, |
|
Optioneel: | |
1.Eyeball beweegt en schijnt, 2.Antenne beweegt, 3. Het lichaam naar voren en naar achteren buigen, 4.Body op en neer bewegen, van links naar rechts, |
|
Stroom | 110/220vac 50/60hz |
Besturingsmodus |
1. Muntautomaat, 2. Infraroodsensor, 3. Afstandsbediening, 4. Startknop, |
Geluiden | 1. Overeenkomstig levend geluid, |
2. Aangepast ander geluid. | |
Sollicitatie | Themapark, pretpark, dinosauruspark, restaurant, zakelijke activiteiten, openingsceremonie van onroerend goed, dinosaurusmuseum, dinosaurusspeeltuin, winkelcentra, educatief materiaal, festivaltentoonstelling, museumexposities, speeltoestellen, themapark, pretpark, enz. |
Onderhoud | Fabricage, transporthulp, installatie, onderhoudstraining, 2-5 jaar onderhoud, ontwerp, etc. |
Duurzaamheid |
1.Temperatuur: aanpassen aan een temperatuur van -20° C tot 40° C. 2.Weather: bestand tegen regen, zonnevlekken, sneeuw, storm, enz. Extreem weer. |
productshow
De belangrijkste parameters van deFuncties van Animatronic Animals
We hebben realistische bewegings- en besturingstechnieken van dieren nodig, evenals realistische lichaamsvorm en huidaanrakingseffecten.We hebben animatronische dieren gemaakt met zacht schuim met een hoge dichtheid en siliconenrubber, waardoor ze er echt uitzien en aanvoelen.
We zijn toegewijd om producten voor entertainmentervaringen aan te bieden.Bezoekers staan te popelen om het brede scala aan amusementsproducten met een animatronisch dierenthema te ervaren.
Kan het animatronische model buiten worden gebruikt?
Al onze producten kunnen buiten worden gebruikt.De huid van het animatronic-model is waterdicht en kan normaal worden gebruikt op regenachtige dagen en bij hoge temperaturen.
Welke soorten handelsvoorwaarden bieden jullie aan?
EXW, FOB-, CIF, DDU, DDP.
De verpakking van het product is over het algemeen bubbelfolie.De noppenfolie is bedoeld om te voorkomen dat het product beschadigd raakt door extrusie en stoten tijdens het transport.Andere accessoires zijn verpakt in een kartonnen doos.
Contactpersoon: Alex
Tel.: +8618881907282