Strój realistycznego dinozaura animatronicznego na występy w parku rozrywki, na szczudłach, kostium T-Rex
Park rozrywki realistyczny Animatroniczny kostium jazdy dinozaurami
Opis produktu
| Waga | 20 kg |
| Wielkość | 4 m długości, 2,2 m wzrostu |
| Władza | 12000mAh akumulator 12V |
| Czas służby | 6-8 godzin |
| Czas realizacji | 15-30 dni lub zależy od ilości zamówienia |
| Ruchy | Mrugnij, otwórz usta. |
| Dźwięk | Dźwięk wrzasku |
| Główne materiały | Stal, gąbka, silikon, tkanina, głośnik, 60cm szpilki |
| Akcesoria | Adaptory, ładowarki, części naprawcze |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Opakowanie | Włókno folii bąbelkowej i obudowa ze sklejki |
Szczegóły dotyczące produktu




Częste pytania
Jaki jest MOQ tego produktu?
1 sztukę
Czy akceptujesz dostosowanie?
Tak, proszę podzielić się zdjęciami projektu, wymaganiami rozmiarowymi i szczegółami aplikacji.
A czas produkcji?
15-45 dni w zależności od ilości zamówienia.
Jakie warunki handlowe oferujesz?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Opakowanie i wysyłka
Każda jednostka jest zabezpieczona foliową foliową i zabezpieczona w skrzynkach ze sklejki.
Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości, dobrej obsługi i szybkiej dostawy, aby pomóc naszym klientom w osiąganiu większych zysków.