Themapark Realistische Animatronic Dinosaurussen Rit Kostuum Stelt T-rex Kostuum
Vermaakpark Realistisch Animatronisch Dinosaurus Ride Kostuum Stijlen T-rex kostuum
Productbeschrijving
| Gewicht | 20 kg |
| Grootte | 4 meter lang, 2,2 meter hoog |
| Kracht | 12000mAh 12V batterij |
| Diensttijd | 6-8 uur |
| Levertyd | 15-30 dagen of afhankelijk van de hoeveelheid bestelling |
| Bewegingen | Blink, open mond. |
| Geluid | Groeiend geluid |
| Hoofdmateriaal | Staal, spons, siliconen, weefsel, luidspreker, 60cm palen |
| Accessoires | Adapter, oplader, reparatieonderdelen |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verpakking | Buizenfolie en plywoodhoes |
Productgegevens




Vaak gestelde vragen
Wat is het MOQ van dit product?
1 stuk
Accepteer je aanpassingen?
Ja, deel je ontwerpfoto's, maatvereisten en details van de toepassing.
Hoe zit het met de productietijd?
15-45 dagen, afhankelijk van de orderhoeveelheid.
Wat voor handelsvoorwaarden bied je aan?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Verpakking en verzending
Elke eenheid is beschermd met een bubbelfilmverpakking en beveiligd in een multiplexdoos.
Onze missie is om hoogwaardige goede service te bieden snelle levering om onze klanten te helpen meer winst te maken