Verborgen benen Velociraptor kostuum
Productspecificatie
Plaats van herkomst:
Zigong, China
Merknaam:
Red Tiger
Certificering:
CE/FCC/RoHS
Modelnummer:
RT-DC-02
Minimale bestelhoeveelheid:
1 stuk
Prijs:
USD2180
Betalingsvoorwaarden:
T/T
Leveringscapaciteit:
10 stuks per maand
Productdetails
Type:
Realistisch Dinosauruskostuum
Weight:
18 kg
Main Materials:
Staal, spons, siliconen, stof, ventilator, scherm, camera, luidspreker
Customized:
Ja
Movements:
Knipper, open je mond en brul
Service Time:
6-8 uur
Productbeschrijving
Verborgen benen Velociraptor kostuum
Productbeschrijving
| Gewicht | 18 kg |
| Grootte | 4 m lang |
| Kracht | 12000mAh 12V batterij |
| Diensttijd | 6-8 uur |
| Levertyd | 15-30 dagen of afhankelijk van de hoeveelheid bestelling |
| Bewegingen | Blink, open mond. |
| Geluid | Groeiend geluid |
| Hoofdmateriaal | Staal, spons, siliconen, stof, ventilator, scherm, camera, luidspreker |
| Accessoires | Adapter, oplader, reparatieonderdelen |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Verpakking | Buizenfolie en plywoodhoes |
Productgegevens





Vaak gestelde vragen
Wat is het MOQ van dit product?
1 stuk
Accepteer je aanpassingen?
Ja, deel je ontwerpfoto's, maatvereisten en details van de toepassing.
Hoe zit het met de productietijd?
15-45 dagen, afhankelijk van de orderhoeveelheid.
Wat voor handelsvoorwaarden bied je aan?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Verpakking en verzending
Elke eenheid is beschermd met een bubbelfilmverpakking en beveiligd in een multiplexdoos.
verwant producten
Neem contact op met onze experts en krijg een gratis consult!
Onze missie is om hoogwaardige goede service te bieden snelle levering om onze klanten te helpen meer winst te maken