Theme Park Realistic Animatronic Dinosaur Costume Hidden Legs Velociraptor Costume
Προδιαγραφές προϊόντος
Τόπος καταγωγής:
Ζιγκόνγκ, Κίνα
Ονομασία μάρκας:
Red Tiger
Πιστοποίηση:
CE/FCC/RoHS
Αριθμός μοντέλου:
RT-DC-02
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
1 τεμάχιο
Τιμή:
USD2180-2480
Όροι πληρωμής:
T/T
Δυνατότητα Προμήθειας:
10 τεμάχια το μήνα
Λεπτομέρειες προϊόντος
Type:
Ρεαλιστικό κοστούμι δεινοσαύρων
Weight:
18 κιλά
Main Materials:
Ατσάλι, σφουγγάρι, σιλικόνη, ύφασμα, ανεμιστήρας, οθόνη, κάμερα, ηχείο
Customized:
Ναί
Movements:
Αναβοσβήνει, ανοιχτό στόμα και βρυχηθμός
Service Time:
6-8 ώρες
Περιγραφή προϊόντος
Theme Park Realistic Animatronic Dinosaur Costume Hidden Legs Velociraptor Costume
Product Description
| Weight | 18kg |
| Size | 4m long |
| Power | 12000mAh 12V battery |
| Service Time | 6-8 hours |
| Lead Time | 15-30 days or depends on order quantity |
| Movements | Blink, open mouth |
| Sound | Roaring sound |
| Main Materials | Steel, sponge, silicone, fabric, fan, screen, camera, speaker |
| Accessories | Adaptor, charger, repair parts |
| Warranty Period | 1 year |
| Packing | Bubble films wrap and plywood case |
Product details




Frequently Asked Questions
What is the MOQ of this product?
1 piece
Do you accept customization?
Yes. Please share your design pictures, size requirements, and application details. We will provide a customized proposal.
How about the production time?
15-45 days depending on order quantity.
What kinds of trading terms do you offer?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Packing & Shipping
Each unit is protected with bubble film wrapping and secured in plywood cases. Shipping available by sea or air, with delivery times ranging from 10-60 days depending on destination and method.
συγγενεύων προϊόντα
Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας και λάβετε μια δωρεάν συμβουλή!
Η αποστολή μας είναι να προσφέρουμε υψηλής ποιότητας καλή υπηρεσία γρήγορη παράδοση για να βοηθήσουμε τους πελάτες μας να κερδίσουν περισσότερα κέρδη