Theme Park Realistic Animatronic Dinosaur Costume Hidden Legs Velociraptor Costume
مواصفات المنتج
مكان المنشأ:
Zigong ، الصين
اسم العلامة التجارية:
Red Tiger
الشهادة:
CE/FCC/RoHS
رقم الطراز:
آر تي-دي سي-02
الحد الأدنى لكمية الطلب:
1 قطعة
سعر:
USD2180-2480
شروط الدفع:
تي/تي
القدرة على العرض:
10 قطعة شهريا
تفاصيل المنتج
Type:
زي ديناصور واقعي
Weight:
18 كجم
Main Materials:
فولاذ، إسفنج، سيليكون، قماش، مروحة، شاشة، كاميرا، مكبر صوت
Customized:
نعم
Movements:
وميض، فتح الفم وهدير
Service Time:
6-8 ساعات
وصف المنتج
Theme Park Realistic Animatronic Dinosaur Costume Hidden Legs Velociraptor Costume
Product Description
| Weight | 18kg |
| Size | 4m long |
| Power | 12000mAh 12V battery |
| Service Time | 6-8 hours |
| Lead Time | 15-30 days or depends on order quantity |
| Movements | Blink, open mouth |
| Sound | Roaring sound |
| Main Materials | Steel, sponge, silicone, fabric, fan, screen, camera, speaker |
| Accessories | Adaptor, charger, repair parts |
| Warranty Period | 1 year |
| Packing | Bubble films wrap and plywood case |
Product details




Frequently Asked Questions
What is the MOQ of this product?
1 piece
Do you accept customization?
Yes. Please share your design pictures, size requirements, and application details. We will provide a customized proposal.
How about the production time?
15-45 days depending on order quantity.
What kinds of trading terms do you offer?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Packing & Shipping
Each unit is protected with bubble film wrapping and secured in plywood cases. Shipping available by sea or air, with delivery times ranging from 10-60 days depending on destination and method.
متعلق ب المنتجات
اتصل بخبراءنا و احصل على استشارة مجانية
مهمتنا هي تقديم خدمة جيدة عالية الجودة تسليم سريع لمساعدة عملائنا على تحقيق المزيد من الأرباح