Theme Park Realistic Animatronic Dinosaur Costume Hidden Legs Velociraptor Costume
مشخصات محصول
محل مبدا:
زیگونگ ، چین
نام تجاری:
Red Tiger
گواهینامه:
CE/FCC/RoHS
شماره مدل:
RT-DC-02
حداقل مقدار سفارش:
1 عدد
قیمت:
USD2180-2480
شرایط پرداخت:
T/T
توانایی تامین:
10 عدد در ماه
جزئیات محصول
Type:
لباس واقعی دایناسور
Weight:
18 کیلوگرم
Main Materials:
استیل، اسفنج، سیلیکون، پارچه، پنکه، صفحه نمایش، دوربین، اسپیکر
Customized:
بله
Movements:
پلک زدن، دهان باز و غرش
Service Time:
6-8 ساعت
توضیح محصول
Theme Park Realistic Animatronic Dinosaur Costume Hidden Legs Velociraptor Costume
Product Description
| Weight | 18kg |
| Size | 4m long |
| Power | 12000mAh 12V battery |
| Service Time | 6-8 hours |
| Lead Time | 15-30 days or depends on order quantity |
| Movements | Blink, open mouth |
| Sound | Roaring sound |
| Main Materials | Steel, sponge, silicone, fabric, fan, screen, camera, speaker |
| Accessories | Adaptor, charger, repair parts |
| Warranty Period | 1 year |
| Packing | Bubble films wrap and plywood case |
Product details




Frequently Asked Questions
What is the MOQ of this product?
1 piece
Do you accept customization?
Yes. Please share your design pictures, size requirements, and application details. We will provide a customized proposal.
How about the production time?
15-45 days depending on order quantity.
What kinds of trading terms do you offer?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Packing & Shipping
Each unit is protected with bubble film wrapping and secured in plywood cases. Shipping available by sea or air, with delivery times ranging from 10-60 days depending on destination and method.
مرتبط محصولات
با متخصصان ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید!
ماموریت ما ارائه خدمات با کیفیت بالا، تحویل سریع و خوب برای کمک به مشتریانمان برای کسب سود بیشتر است.