Theme Park Realistic Animatronic Dinosaur Costume Hidden Legs Velociraptor Costume
ข้อมูลจำเพาะของผลิตภัณฑ์
สถานที่กำเนิด:
Zigong, จีน
ชื่อแบรนด์:
Red Tiger
การรับรอง:
CE/FCC/RoHS
เลขรุ่น:
RT-DC-02
ปริมาณการสั่งซื้อขั้นต่ำ:
1 ชิ้น
ราคา:
USD2180-2480
เงื่อนไขการจ่ายเงิน:
ที/ที
ความสามารถในการจัดหา:
10 ชิ้นต่อเดือน
รายละเอียดสินค้า
Type:
ชุดไดโนเสาร์ที่เหมือนจริง
Weight:
18กก
Main Materials:
เหล็ก ฟองน้ำ ซิลิโคน ผ้า พัดลม หน้าจอ กล้อง ลำโพง
Customized:
ใช่
Movements:
กะพริบตา อ้าปาก และเสียงคำราม
Service Time:
6-8 ชม
คำอธิบายผลิตภัณฑ์
Theme Park Realistic Animatronic Dinosaur Costume Hidden Legs Velociraptor Costume
Product Description
| Weight | 18kg |
| Size | 4m long |
| Power | 12000mAh 12V battery |
| Service Time | 6-8 hours |
| Lead Time | 15-30 days or depends on order quantity |
| Movements | Blink, open mouth |
| Sound | Roaring sound |
| Main Materials | Steel, sponge, silicone, fabric, fan, screen, camera, speaker |
| Accessories | Adaptor, charger, repair parts |
| Warranty Period | 1 year |
| Packing | Bubble films wrap and plywood case |
Product details




Frequently Asked Questions
What is the MOQ of this product?
1 piece
Do you accept customization?
Yes. Please share your design pictures, size requirements, and application details. We will provide a customized proposal.
How about the production time?
15-45 days depending on order quantity.
What kinds of trading terms do you offer?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Packing & Shipping
Each unit is protected with bubble film wrapping and secured in plywood cases. Shipping available by sea or air, with delivery times ranging from 10-60 days depending on destination and method.
ที่เกี่ยวข้อง ผลิตภัณฑ์
ติดต่อผู้เชี่ยวชาญของเราและรับคำปรึกษาฟรี!
ภารกิจของเราคือให้บริการคุณภาพดี ส่งไว ช่วยลูกค้าของเราให้ได้กําไรมากขึ้น