Ręcznie wykonany realistyczny kostium animatronicznego dinozaura z ukrytymi nogami dla dwóch osób Triceratops
Ręcznie wykonany realistyczny kostium animatronicznego dinozaura z ukrytymi nogami, dla dwóch osób, Triceratops
Opis produktu
| Waga | 20 kg |
| Rozmiar | 4,5 m długości |
| Moc | Bateria 12000 mAh 12 V |
| Czas pracy | 6-8 godzin |
| Czas realizacji | 15-30 dni lub w zależności od ilości zamówienia |
| Ruchy | Mruganie, otwieranie pyska |
| Dźwięk | Odgłos ryczenia |
| Główne materiały | Stal, gąbka, silikon, tkanina, wentylator, ekran, kamera, głośnik |
| Akcesoria | Zasilacz, ładowarka, części zamienne |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Opakowanie | Folia bąbelkowa i skrzynia ze sklejki |
Szczegóły produktu






Często zadawane pytania
Jakie jest minimalne zamówienie (MOQ) tego produktu?
1 sztuka
Czy akceptujecie personalizację?
Tak. Prosimy o przesłanie zdjęć projektu, wymagań dotyczących rozmiaru i szczegółów zastosowania. Przygotujemy spersonalizowaną ofertę.
A co z czasem produkcji?
15-45 dni w zależności od ilości zamówienia.
Jakie rodzaje warunków handlowych oferujecie?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Pakowanie i wysyłka
Każda jednostka jest zabezpieczona folią bąbelkową i umieszczona w skrzyniach ze sklejki. Dostępna wysyłka morska lub lotnicza, z czasem dostawy od 10 do 60 dni w zależności od miejsca docelowego i metody.
Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości, dobrej obsługi i szybkiej dostawy, aby pomóc naszym klientom w osiąganiu większych zysków.