Hoogwaardig Dino Park Animatronic Dinosaurus Dilophosaurus Model
Dino Park animatronische dinosaurusmodel
,Realistische Dilophosaurus animatronische dinosaurus
,Animatronische dinosaurus model met garantie
Onze animatronische dinosaurussen hebben een hoge dichtheid spons, nationaal standaard staal, duurzame motoren en elastische vezel siliconen huid.en UV-bestandEen productieteam met meer dan tien jaar ervaring zorgt ervoor dat onze producten gladde bewegingen en levendige ontwerpen hebben.
| Kenmerken | Waterdicht, bestand tegen hoge temperaturen en sterke winden, luchtdicht |
| Materiaal | Hoge dichtheid spons, nationaal standaard staal, motoren, elastische vezel siliconen huid, olieverf |
| Grootte | 6m, kan worden aangepast |
| Kleur | Natuurlijk / aangepast |
| Geluiden | Dinosaurus gebrul en ademhalingsgeluid/Aangepast |
| Kracht | 110/220V wisselstroom 200-800W |
| Bewegingen |
Kan aangepast worden |
| Besturingsmodus | Infrarood sensor/afstandsbediening/Automatisch/Token munt bediend/Knop/Aangepast |
| Accessoires |
Beheersdoos, luidspreker, infrarood sensor, glasvezel rotsdek, reparatiedeeltjes |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Installatie | Verstrekken van installatie-instructies en betaalde installatiediensten ter plaatse |
| Naverkoop |
Biedt gratis onderdelen tijdens de garantieperiode Verstrek reparatie-instructies via video of tekst Verstrekken van betaalde reparatiediensten ter plaatse |




Wat is het MOQ van dit product?
1 stuk
Accepteer je aanpassingen?
Ja, deel je ontwerpfoto's, maatvereisten en details van de toepassing.
Hoe zit het met de productietijd?
15-45 dagen, afhankelijk van de orderhoeveelheid.
Wat voor handelsvoorwaarden bied je aan?
EXW, FOB, CIF, DDU, DDP.
Wat is de betaalmethode?
T/T, 30% aanbetaling voor productie, 70% saldo voor verzending.
Onze missie is om hoogwaardige goede service te bieden snelle levering om onze klanten te helpen meer winst te maken